O akcji

Gramy, żeby pomoc Szlachetnej Paczki mogła docierać do najbardziej potrzebujących:
ubogich rodzin, dzieci, seniorów, chorych i osób z niepełnosprawnościami.

W dniach 23 – 25 czerwca 2023 r. czołowi polscy streamerzy i streamerki oraz widzowie i widzki znów połączą się we wspólnym działaniu. 

Streamy można obserwować na Twitchu Gra Paczki, w kanałach własnych twórców i twórczyń oraz na stronie grapaczka.pl. Przygotujcie się na sporą dawkę emocji, dużą ilość konkursów, a na koniec – na ogromne poczucie satysfakcji. Podczas ponad 60 godzin transmisji odbędą się, jak co roku, liczne konkursy. Każdy widz i widzka, którzy weźmą w nich udział i wesprą charytatywny cel, będą mogli liczyć na cenne nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia. 

Gra Paczka to event Szlachetnej Paczki, która w grudniu po raz kolejny połączy tysiące osób: starsi i samotni, rodziny dotknięte biedą, dzieci, osoby z niepełnosprawnościami, otrzymają nie tylko pomoc materialną, ale również wsparcie i obecność wolontariuszy. Paczka może działać i rozwijać się dzięki tym, którzy wspierają projekt finansowo. Każda wpłata podczas Gra Paczki sprawia, że pomoc może docierać do tych, którzy potrzebują tego najbardziej. 

Polscy gamerzy i gamerki po raz kolejny pomogą wrócić do gry tym, których dotknął los. Dołącz do Gra Paczki 6 – oglądaj najlepszych polskich streamerów i streamerki, baw się z nami i wspieraj Szlachetną Paczkę. 

Chcesz zaangażować siebie i swoją społeczność w Gra Paczkę 6? Dołącz do streamerów i streamerek – prześlij swoje zgłoszenie tutaj >>>  


Możesz pomóc najbardziej potrzebującym ze Szlachetną Paczką