O akcji

GRAMY, ŻEBY POMOC SZLACHETNEJ PACZKI MOGŁA DOTRZEĆ DO JESZCZE WIĘKSZEJ LICZBY POTRZEBUJĄCYCH:
UBOGICH RODZIN, DZIECI, SENIORÓW, CHORYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
TYCH, KTÓRZY MIELI MNIEJ SZCZĘŚCIA NIŻ MY.

Polscy gracze łączą siły, by wspierać najbardziej potrzebujących ze Szlachetnej Paczki. W dniach 27-30 maja 2021 roku odbędzie się kolejny charytatywny stream Gra Paczka. Wspólny quest? Pomoc innym! To już trzecia odsłona eventu, który gromadzi przed ekranami tysiące fanek i fanów dobrej zabawy oraz mądrego pomagania. Podczas wcześniejszych edycji Gra Paczki dzięki zaangażowaniu znanych streamerów i ich społeczności, przedstawicieli branży technologicznej oraz tysięcy widzów, udało się zebrać ponad 650 000 zł. Dzięki tej pomocy tylko w ubiegłym roku Szlachetna Paczka mogła dotrzeć z pomocą do ponad 14 tys. rodzin.  

Szlachetna Paczka jest teraz potrzebna bardziej niż kiedykolwiek. Środki zebrane w tej edycji Gra Paczki pozwolą dotrzeć do miejsc i osób, do których Paczka jeszcze nie dotarła.

Żeby zorganizować kolejną edycję ogólnopolskiego programu i dotrzeć ze wsparciem do nowych potrzebujących, którym nie pomaga nikt inny, potrzebne są bardzo konkretne działania. Chcemy utworzyć ponad 600 rejonów pomocy Szlachetnej Paczki, a wcześniej rekrutować i przygotować do pracy ponad 10 tysięcy wolontariuszy z całej Polski. Tylko wtedy będzie możliwe dotarcie ze skueczą pomocą. Każda wpłata dokonana w trakcie trzeciej edycji Gra Paczki zbliża nas do realizacji tego celu. Esport na żywo, gamingowe challenge i wspieranie najbardziej potrzebujących – tutaj wszystko wchodzi w grę!

GRANIE NA POMAGANIE

Podczas ponad 70 godzin transmisji każdy aktywny wpłacający może liczyć nie tylko na miejsce w prowadzonym w trakcie eventu rankingu, ale także na cenne nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia. Polscy gamerzy mają wielkie serca – nie tylko do rywalizacji, ale i pomocy. Dołącz do Gra Paczki 3 – baw się i pomagaj!


Możesz pomóc najbardziej potrzebującym ze Szlachetną Paczką