O akcji

Gramy, żeby pomoc Szlachetnej Paczki mogła docierać do najbardziej potrzebujących:
ubogich rodzin, dzieci, seniorów, chorych i osób z niepełnosprawnościami.

W dniach 7 – 9 czerwca czołowe polskie streamerki, streamerzy oraz widzki i widzowie zjednoczą się we wspólnym działaniu w ramach 7. edycji Gra Paczki.

Gra Paczka to charytatywny stream wspierający Szlachetną Paczkę. Podczas wydarzenia najlepsi polscy gracze prowadzą transmisje live, zachęcając swoich widzów do wpłat na rzecz Paczki. Uczestnicy poprzez wpłaty biorą udział w licznych konkursach ze wspaniałymi nagrodami. Dzięki takim wydarzeniom Szlachetna Paczka, będzie mogła po raz kolejny dotrzeć do tysięcy osób starszych i samotnych, z niepełnosprawnościami, rodzin z dziećmi dotkniętych biedą. Najbardziej potrzebujący będą mogli otrzymać nie tylko pomoc materialną, ale również wsparcie i obecność wolontariuszy.

DLACZEGO GRAMY
Szlachetna Paczka tylko w 2023 roku dotarła do ponad 17 tys. rodzin, dostarczając pomoc o wartości blisko 74 mln zł. To pomoc, która przywraca nadzieję. Dzięki wsparciu z Gra Paczki Szlachetna Paczka może się rozwijać i docierać do tych potrzebujących, do których nikt nie dotarł. Każda wpłata uruchamia machinę dobra.

Przygotujcie się na sporą dawkę emocji. Podczas ponad 60 godzin transmisji odbędą się, jak co roku, liczne konkursy. Każdy widz, który weźmie w nich udział i wesprze charytatywny cel, będzie miał szansę na wygranie cennych nagród ufundowanych przez partnerów wydarzenia.

Zagraj dla najbardziej potrzebujących z najlepszymi streamerami, pomagaj ze Szlachetną Paczką! Wejdź do dobrej gry.


Możesz pomóc najbardziej potrzebującym ze Szlachetną Paczką

NOBLE CUP

Nowość w Gra Paczka!

NOBLE CUP

NOBLE CUP

Zaangażuj swoją społeczność
i zdobądź puchar Najlepszej Drużyny Gra Paczki