O akcji

GRAMY, ŻEBY POMOC SZLACHETNEJ PACZKI MOGŁA DOTRZEĆ DO JESZCZE WIĘKSZEJ LICZBY POTRZEBUJĄCYCH:
UBOGICH RODZIN, DZIECI, SENIORÓW, CHORYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
TYCH, KTÓRZY MIELI MNIEJ SZCZĘŚCIA NIŻ MY.

Pandemia koronawirusa drastycznie zmieniła naszą rzeczywistość. W tym społeczną. Kryzys ekonomiczny i trudna sytuacja na rynku pracy szczególnie dotyka te grupy, które już przed pandemią były w złej sytuacji, przez to tylko pogłębi się m.in. problem ubóstwa. 

W tym roku, kiedy pandemia COVID demoluje ludziom życie - utrata pracy, utrudniony dostęp do opieki medycznej, samotność czterech ścian – jeszcze bardziej możemy docenić naszą uprzywilejowaną sytuację. Hasło „Pomóżmy tym, którzy mieli mniej szczęścia” jest jeszcze bardziej aktualne.

Jak co roku wolontariusze Szlachetnej Paczki ruszają w Polskę, by dotrzeć do tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Często spotykamy ludzi, do których nie dotarła wcześniej pomoc – do biedy niewidocznej i ukrytej, w tym do osób, które wstydzą się lub nie umieją poprosić o wsparcie. Pomagamy, między innymi seniorom, rodzinom których sytuacja pogorszyła się w wyniku pandemii lub innych nieszczęść, niepełnosprawnym, samotnym rodzicom.

GRANIE NA POMAGANIE

Trzecia edycja Gra Paczki odbędzie się w dniach 20-23 maja. To 70 godzin streamów na żywo. Najpopularniejsi polscy streamerzy przez cztery wypełnione pomocą dni będą grać na żywo i angażować swoich fanów we wsparcie Szlachetnej Paczki docierającej do najbardziej potrzebujących. Nie zabraknie konkursów z cennymi nagrodami, ufundowanymi przez partnerów wydarzenia.

Dołącz do nas i Ty. Oglądaj streamy w ramach GraPaczka 3 i wesprzyj akcję wpłatą. Pomagając, wszyscy wygrywamy.


Możesz pomóc najbardziej potrzebującym ze Szlachetną Paczką