O akcji

Gramy, żeby pomoc Szlachetnej Paczki mogła docierać do najbardziej potrzebujących:
ubogich rodzin, dzieci, seniorów, chorych i osób z niepełnosprawnościami.

W dniach 23 – 25 czerwca 2023 r. czołowi polscy streamerzy i streamerki oraz widzowie i widzki znów połączyli się we wspólnym działaniu.
Streamy można było obserwować na Twitchu Gra Paczki, w kanałach własnych twórców i twórczyń oraz na stronie grapaczka.pl. To była duża dawka emocji, konkursów, a na koniec – ogromne poczucie satysfakcji. Podczas ponad 60 godzin transmisji odbyły się, jak co roku, liczne konkursy. Każdy widz i widzka, którzy wzięli w nich udział i wsparli charytatywny cel, mogli liczyć na udział w konkursach z cennymi nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia.

Gra Paczka to event Szlachetnej Paczki, która w grudniu po raz kolejny połączy tysiące osób: starsi i samotni, rodziny dotknięte biedą, dzieci, osoby z niepełnosprawnościami, otrzymają nie tylko pomoc materialną, ale również wsparcie i obecność wolontariuszy. Paczka może działać i rozwijać się dzięki tym, którzy wspierają projekt finansowo. Każda wpłata podczas Gra Paczki sprawia, że pomoc może docierać do tych, którzy potrzebują tego najbardziej.

Polscy gamerzy i gamerki po raz kolejny pomogli wrócić do gry tym, których dotknął los. Dziękujemy za Wasz udział w Gra Paczce 6.

Dziękujemy, że jesteście z nami, dziękujemy za Wasze granie na pomaganie!


Możesz pomóc najbardziej potrzebującym ze Szlachetną Paczką